français | Türkçe

giriş

2008 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

Öğrencilerimizi tebrik eder, üniversite eğitimlerinde de aynı başarıyı sürdürmelerini dileriz.

Adı SoyadıÜNİVERSİTEFAKÜLTEGALATASARAY ÜNİV.YURTDIŞI ÜNİVFAKÜLTE
Ahmet TANAKOL KOÇ Ü. BİLGİSAYAR MÜH.(İNG)
Akif Baturay BAYRAKTAROĞLU İSTANBUL TEKNİK Ü. EKONOMİ (UOLP) UNIVERSITE SOPHIA ANTIPOLIS NICE AES
Aksel OHANNESYAN HALİÇ Ü. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ UNIVERSITE LILLE I ET PARIS VAL DE MARNE SCIENCES ET TECHNOLOGIES
Antonyo MUSABİNİ İSTANBUL Ü. FİZİK UNIVERSITE LILLE I ET PARIS VAL DE MARNE SCIENCES ET TECHNOLOGIES
Aslı TUSAVUL BAHÇEŞEHİR Ü. MİMARLIK VE TASARIM
Asuman BABA SABANCI Ü. EKONOMİ -YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI SİYASET 4.ASİL
Batu YETİŞGİN İST. KÜLTÜR Ü. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
Begüm GENÇ YILDIZ TEKNİK MÜTERCİM TERCÜMANLIK (Fra)
Bengi Ceren ÖZKOCA TERCİH YAPMADI İLETİŞİM 8.ASİL UNIVERSITE SOPHIA ANTIPOLIS NICE PSYCHOLOGIE
Berat ARİFOĞLU KOÇ Ü. PSİKOLOJİ (İNG.)
Beren GİRİT SABANCI Ü. SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI
Beril EVGİN İSTANBUL TEKNİK Ü. EKONOMİ (UOLP)
Berke YETİŞGİN KOÇ Ü. BİLGİSAYAR MÜH.(İNG)
Beyza VAYTAŞ İST.TİCARET Ü. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (BURSLU)
Burcu Melis DEMIRAY İSTANBUL ÜNIV. DEVLET KONSERVATUVARI UNIVERSITE PARIS IV MUSICOLOGIE
Cansu Yasemin KULEİN KOÇ Ü. EKONOMİ (İNG.)
Cemre YÜCEKÖK İST. BİLGİ Ü. SANAT YÖNETİMİ (BURSLU) SOSYOLOJİ 4.ASİL
Çağatay Can MALATYALIOĞLU HACETTEPE Ü. MÜT.TERCÜMANLIK
Çağla AYATA İST. BİLGİ Ü. HUKUK
Çim Hazal ÖZBAYRAK İST. BİLGİ Ü. SİNEMA TELEVİZYON
Deniz PARLAK KOÇ Ü. KİMYA-BİYOLOJİ MÜH.
Deniz ÖNSEL BAHÇEŞEHİR Ü. PSİKOLOJİ UNIVERSITE GRENOBLE II PSYCHOLOGIE
Deniz ÇAYHAN İSTANBUL TEKNİK Ü. İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ ENDÜSTRİ MÜH. 2.ASİL UNIVERSITE JOSEPH FOURIER CPE LYON PHYSIQUE- GÉNIE ELECTRIQUE PRÉPA PHYSIQUE(ÖZEL BURSLU)
Doğukan YAPRAK KOÇ Ü. ULUSLARASI İLİŞKİLER (İNG.)
Doğukan ÇUDİN BAHÇEŞEHİR Ü. YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
Ece PEKOĞLU İSTANBUL TEKNİK Ü. EKONOMİ (UOLP)
Ece KARAKAŞLAR ODTÜ SOSYOLOJİ ULUSL. İLİŞKİLER 7.ASİL UNIVERSITE PARIS V DESCARTES PSYCHOLOGIE
Ece TAMER YEDİTEPE Ü. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
Ezgi YAKMAZ İST. BİLGİ Ü. REKLAMCILIK
Gizem GİRGİN İST. BİLGİ Ü. ULUSLARASI İLİŞKİLER FRANSIZCA 2.ASİL UNIVERSITE DE NICE INFORMATION-COMMUNICATION
Gonca TUNÇER İST.TİCARET Ü. MATEMATİK(BURSLU) UNIVERSITE SORBONNE ECONOMIE
Gökçe YEŞİLDAĞ İSTANBUL Ü. İKTİSAT(İNG.) HUKUK 3.ASİL
Gökhan KARA BAHÇEŞEHİR Ü. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
Gözde SİNDEL BOĞAZİÇİ TARİH SİYASET B. 9.ASİL
Gözde UYAR BAHÇEŞEHİR Ü. MİMARLIK VE TASARIM UNIVERSITE LYON I SCIENCES ET TECHNOLOGIES
Hasan Can VELİBEYOĞLU İST. BİLGİ Ü. HUKUK
Hayriye Banu SÖZEN İSTANBUL TEKNİK Ü. EKONOMİ (UOLP)
Huri Burcu KORUCU YILDIZ TEKNİK MÜTERCİM TERCÜMANLIK (Fra)
Hüseyin AYKIN KOÇ Ü. BİLGİSAYAR MÜH.(İNG)
Ilgın ŞİRİN İST. BİLGİ Ü. PSİKOLOJİ
İbrahim GÜNAYDIN SABANCI Ü. MÜH. VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
İhsan Sinan ŞENER KOÇ Ü. EKONOMİ (İNG.)
İpek TÜMAY YILDIZ TEKNİK MÜTERCİM TERCÜMANLIK (Fra)
İpek Naz SARAÇOĞLU İSTANBUL Ü. İŞLETME
Ipek GEMICIOĞLU UNIVERSITE RENNES II ARTS PLASTIQUES
İra FAR İST. BİLGİ Ü. EKONOMİ (BURSLU) İKTİSAT 2.ASİL
İrem GÜLER KOÇ Ü. ARK. VE SANAT TARİHİ(İNG)(DESTEK BURSLU)
Kaan DUMANLI KOÇ Ü. İŞLETME (İNG.)
Karin TOKER İSTANBUL TEKNİK Ü. EKONOMİ (UOLP) UNIVERSITE SOPHIA ANTIPOLIS NICE PSYCHOLOGIE
Kristel Tatiana PERPİNYANİ KOÇ Ü. İŞLETME (İNG.)
Lale ÇETİNDEMİR BİLKENT Ü. ARK. VE SANAT TARİHİ(KAPSAMLI BURSLU) FRANSIZCA 1.ASİL
Mahir Altuğ TATLICAN KOÇ Ü. İŞLETME (İNG.)
Mehmet Sinan DEMİRER KOCAELİ Ü. ARKEOLOJİ
Meral Tuana EKMEKCİOĞLU TERCİH YAPMADI İŞLETME 5.ASİL
Mert GENÇLER KOÇ Ü. İŞLETME (İNG.)
Mert Ozan TURAN YEDİTEPE Ü. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
Muazzez Bengisu GENÇ İST. BİLGİ Ü. MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ
Muhlis Efecan BULGURLU İSTANBUL Ü. KİMYA MÜHENDİS.
Münire Burçak GEZEROĞLU YILDIZ TEKNİK MÜTERCİM TERCÜMANLIK (Fra)
Narod EKİZOĞLU İSTANBUL Ü. FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
Natali AŞIK MARMARA Ü. KİMYA
Nazan Işıl DEMİR BAHÇEŞEHİR Ü. HUKUK
Nilsu KALYONCU YILDIZ TEKNİK Ü. MÜTERCİM TERCÜMANLIK (Fra)
Ömer VANER BAHÇEŞEHİR Ü. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
Öykü SAY BAHÇEŞEHİR Ü. EKONOMİ
Öykü TEKEOĞLU YILDIZ TEKNİK MÜTERCİM TERCÜMANLIK (Fra) UNIVERSITE MONTPELLIER PAUL VALÉRY PSYCHOLOGIE
Rezzan HASOĞLU RHODE ISLAND SCHOOL OF DESIGN DESSIN INDUSTRIEL
Serkan ERGENÇ PENN STATE UNIVERSITY SMEALCOLLEGE OF BUSINESS
Serra MOLİNAS KOÇ Ü. İŞLETME (İNG.) UNIVERSITE SOPHIA ANTIPOLIS NICE AES
Sezgi BAYRAKTAR İST. KÜLTÜR Ü. HUKUK
Sezin ARSLAN ODTÜ ULUSLARASI İLİŞKİLER ULUSL. İLİŞKİLER 2.ASİL
Sıla SERÇE MARMARA Ü. SİNEMA TELEVİZYON SİYASET B. 5.ASİL ECOLE NATIONALE DE LA VILLETTE ARCHITECTURE
Sinem GÜVENİR İSTANBUL Ü. MÜTERCİM TERCÜMANLIK (Fra)
Şerife Deniz KARACA SABANCI Ü. MÜH. VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
Tais YILAN KOÇ Ü. EKONOMİ (İNG.)
Taner Armanç TATAROĞLU İSTANBUL Ü. İKTİSAT(İNG.) ULUSL. İLİŞKİLER 8.ASİL
Tuğçe ÖGE SABANCI Ü. EKONOMİ -YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI
Tuğçe DEMİRBAŞ İST. BİLGİ Ü. MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ
Tuğrul Bora YÜCEER MALTEPE Ü. YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ UNIVERSITE LA ROCHELLE SCIENCES ET TECHNIQUES
Ülker GÜRÜN KOÇ Ü. TARİH(İNG.)(DESTEK BURSLU)
Volkan UZUNOĞLU İST.TİCARET Ü. İŞLETME
Yağız BAYRAK BAHÇEŞEHİR Ü. İLETİŞİM
Yağmur HORTOĞLU KADİR HAS Ü. HUKUK UNIVERSITE PARIS - SORBONNE DROIT (ÖZEL BURSLU)
Yasemin LUMA MARMARA Ü. İŞLETME (İNG.) HUKUK 6.ASİL
Yasemin IŞIL İST. BİLGİ Ü. SİNEMA TELEVİZYON
Yasemin OZMAN KOÇ Ü. İŞLETME (İNG.)
Yeşim KUMOVA KOÇ Ü. EKONOMİ (İNG.)
Zeynep Büke KAYRAN KOÇ Ü. BİLGİSAYAR MÜH.(İNG)
Zübeyde Hazal MUMCU YILDIZ TEKNİK MÜTERCİM TERCÜMANLIK (Fra) SİYASET B. 8.ASİL UNIVERSITE PARIS 8 VINCENNES INFORMATION COMMUNICATION

Listede yanlışlık ya da eksiklik olması durumunda lütfen okula bildiriniz.

recherche


Duyurular

Moodle Sınav Takvimi TICE (Dijital Ortam Eğitimi Paylaşımları) Veli / Bilgi Veli-Öğretmen Görüşme Günleri E-OKUL web-mail