français | Türkçe

giriş

2009 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

2009 ÖSS Yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.

Öğretmen, aile, öğrenci işbirliğiyle ortak çabasının ve öğrencilerimizin düzenli, özverili çalışmalarının sonucu olan gurur tablosunu paylaşırken tüm öğrencilerimizi başarıları için tebrik ederiz.

Ekteki tabloda ÖSS , Galatasaray İç Sınavı ve yurtdışı üniversitelerine kabul sonuçları belirtilmiştir.

ÖSS sonucuna göre , Galatasaray Üniversitesi iç sınavıyla ve yabancı üniversitelere kabul sonucunda 2009 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME

AdSoyadÖSS ÜniversiteFakülteGalatasaray ÜniversitesiYurtdışıFakülte
Ahmet Saruhan ŞİMŞEK İstanbul Bilgi Sinema ve Televizyon(Burslu) Siyaset 6.Asil Metz Information-Communication
Alangoya Ayşegül ATEŞ İstanbul Bilgi Ulusl.Ticaret ve İşletmecilik Nice Sophia Antipolis Information-Communication
Alkan KURT Koç Ekonomi(İngilizce)
Altuğ ALTINBAŞ İstanbul Bilgi Hukuk Aix-Marseille II Histoire de l’art et Archéologie
Anıl YÜCEL İstanbul Teknik Bilişim Sistemleri Müh. (UOLP-SUNY BINGHAMTON)
Arda Bleda UYSAL Bahçeşehir Endütri Mühendisliği
Arda Sarven BALCI Işık Mühendislik Programları Lyon 1 Sciences et
Technologie pour
L’Ingénieur
Aslı Deniz GÜNDEZ İstanbul İktisat (İng) Siyaset
2.Asil
Strasbourg
Louis Pasteur
Droit
Aybike İPLİKÇİ İstanbul Bilgi Sosyoloji (Burslu) Hukuk
6.Asil
Paris 1
Panthéon-Sorbonne
Economie-Gestion
Aysu TAŞKOY İstanbul İşletme (İng) İşletme
7.Asil
Ayşe Hilal MENLİOĞLU Endüstri
5.Asil
Batuhan
Alparslan
ÖZCAN Uludağ İktisat (İÖ) Lille 2 Economie-Gestion
Beril BULAT Orta Doğu Teknik Küresel ve Ulus.İlişkiler
(UOLP-SUNY BINGHAMTON)
Bilge AYDOĞAN İstanbul İşletme(İng)
Burcu KUŞCU Bahçeşehir Psikoloji Nice
Sophia-Antipolis
Information
Communication
Buse ÇAPRAZ Koç Bilgisayar Mühendisliği (İng)
Buse SEVİNDİK Bilkent Uluslararası İlişkiler
(Destek burslu)
Lille 2 AES
Can Askan MAVİ Yıldız Teknik İşletme Paris 1
Panthéon-Sorbonne
Economie-Gestion
Cansu ERDİNÇ Yeditepe Biyomedikal Mühendisliği
Cenan TÜZEL Sosyoloji
1.Asil
Montpellier III Psychologie
Ceren ERDURAK İstanbul İktisat
Ceren YÜCE Sabancı Ekonomi-Yönetim Bilimleri Grenoble 2
Neuchatel
Economie-Gestion
Economie-Gestion
Ceyda ÖZTÜRK İstanbul Bilgi Hukuk
Coşku ARSLANBOĞAN Boğaziçi Tarih Sosyoloji
3.Yedek
Paris 1
Panthéon-Sorbonne
Histoire de l’art
Defne BAYVAS İstanbul Fransız Dili ve Edebiyatı
Didem ÇANKAYA Marmara İktisat
Dila ALKAN Koç Kimya-Biyoloji Müh.(İng)
Dilay ONUR Sabancı Ekonomi-Yönetim Bilimleri
Doğan KAFTANOĞLU Sabancı Mühendislik
ve Doğa Bilimleri
Paris 1
Panthéon-Sorbonne
Economie-Gestion
Duygu SANCAKLI Koç Ekonomi (İng) Paris 5 Economie-Gestion
Ece DEDEOĞLU İstanbul Bilgi Hukuk Strasbourg
Robert Schuman III
Droit
Ece DEMİREL İstanbul Teknik İşletme (UOLP-SUNY New Paltz) Montpellier 1 Economie-Gestion
Ece HARPUTLU İstanbul İktisat Nice Sophia-Antipolis Economie-Gestion
Ece VURAL Virginia, ABD
Paris I Panthéon-Sorbonne
Liberal Arts
and Sciences Economie-Gestion
Eda GÜRSES İstanbul Teknik İnşaat Mühendisliği
(UOLP-SUNY BUFFALO)
Elif ÇEVİKER Yıldız Teknik Mütercim-Tercümanlık(Fransızca) Strasbourg
Louis Pasteur
Droit
Erdal Çağrı SARAOĞLU İstanbul Ticaret Uluslararası Ticaret
Erdener BALALAN Yeditepe Bilgisayar Mühendisliği
Erkan Yücel ÖZTÜRK İstanbul Bilgi Hukuk
Esra Leyla ÜNSAL Mimar Sinan
Güzel Sanatlar
Şehir ve Bölge Planlama Paris 1
Panthéon-Sorbonne
Hisoire de l’Art
Fatma Burcu ÖZCENGİZ Koç İşletme (İng)(Destek Burslu) İşletme
5.Asil
Fikret Onur KARAMERCAN İstanbul Mütercim-Tercümanlık(Fransızca)
Gizem SARIŞEN Bahçeşehir Mimarlık
Gizem TIĞLI Sabancı Ekonomi-Yönetim Bilimleri Lille 2 AES
Gizem Makbule KARASU İstanbul Mütercim-Tercümanlık(Fransızca)
Görkem YÜKSEL Sabancı Mühendislik
ve Doğa Bilimleri
Endüstri
4.Asil
Fédération Gay-Lussac
Lille
Chimie
Gözde KAYA Koç Arkeoloji ve Sanat Tarihi (İng)
(Destek Burslu)
Hacer Hande ARAT Yeditepe Kimya Mühendisliği
Hande TEVER Yıldız Teknik Mütercim-Tercümanlık
(Fransızca)
Fransızca
7.Asil
Lumière Lyon 2 Sociologie
Irmak ARIĞ Marmara Siyaset Bilimi & Ulus.İlişkiler (İng) İşletme
10.Asil
İbrahim Utku BAYRAK İstanbul Kültür Uluslararası İlişkiler (%25 burslu)
İlayda DOĞU İstanbul Bilgi Psikoloji
İlksu GÖKSU Sabancı Mühendislik
ve Doğa Bilimleri
Lyon 1 Pharmacie
İrem AYDIN İstanbul Teknik İşletme(UOLP-SUNY New Paltz) Paris 1
Panthéon-Sorbonne
Economie
İsmail BOZANOĞLU İstanbul Teknik Maden Mühendisliği
Joanna TOURDİEV Marmara İktisat (İng) İktisat
9.Asil
Kaan PEKİN Rennes 1 Médecine
Levent ERSEZGİN Ege Sanat Tarihi
Mehmet Algan ATİLLA Koç Elektrik-Elektronik Müh. (İng) Grenoble 1 Sciences et
Technologie pour
L’Ingénieur
Mehmet Efe FIRAT Boğazıçı Tarih Sosyoloji
2.Asil
Nancy 2 Histoire
Melahat Özge OĞUZ İstanbul Bilgi Hukuk Siyaset
12.Yedek
Melis ÖZGÖREN Koç Hukuk (İng) İktisat
10.Asil
Montpellier III AES
Melis TOPCUOL Koç Uluslararası İlişkiler (İng)
Metecan BOZYİĞİT Sabancı Ekonomi-Yönetim Bilimleri İktisat
2.Asil
Mina EKİCİ New York
Institute
Advertising
Narot ÇETİNKAYA Sabancı Ekonomi-Yönetim Bilimleri
(Başarı Bursu)
İşletme
3.Asil
Neslihan YAĞLI Marmara İşletme
Nihan YILDIZ İstanbul Bilgi Hukuk Lyon 2 Sciences Politiques
Pelin CANKURT Marmara İşletme (İng) İşletme
4.Asil
Paris 1
Panthéon-Sorbonne
AES
Rengin Ece ILICALI Yıldız Teknik Mütercim-Tercümanlık(Fransızca)
Renk KEMALOĞLU İstanbul Bilgi Hukuk
Sabin KASPAROĞLU İstanbul Teknik Kimya Mühendisliği Matematik
1.Asil
Seda ÇEŞMEBAŞI Sabancı Sanat ve Sosyal Bilimler Nice Sophia-Antipolis Information
Communication
Sedef SEBÜKTEKİN Yeditepe Peyzaj Mimarlığı
(Destek burslu)
Selen ROYLAS İstanbul Eczacılık
Serdar Alican HÜDAVERDİ Piri Reis Gemi Makineleri (İng)
Serlin SERAP İstanbul Bilgi Hukuk Tours Lettres Modernes
Serna VARTİKOĞLU İstanbul Bilgi Hukuk
Serra TORUN Ege Tarih Felsefe
2.Asil
Paris 10 Histoire
Sinem VURAL Koç Ekonomi (İng) Paris 1
Panthéon-Sorbonne
Economie
Şehbal Pelin ESMER Uluslararası
3.Asil
Talar BOŞNAK Bahçeşehir Matematik-Bilgisayar
(%50 Burslu)
Tara KÜÇÜKALTUNYAN İstanbul Teknik İşletme (UOLP-SUNY New Paltz)
Tolga KUZDERE Michigan State Marketing
Tolga Can TUNÇ İstanbul Bilim Tıp Endüstri
9.Asil
Tuğçe KAYABAY Yeditepe Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
(Destek Burslu)
Tunga UYAR İstanbul Bilgi Ekonomi Paris
Panthéon-Assas
Economie-Gestion
Ümit Can ÖZDEMİR Bahçeşehir Mekatronik Mühendisliği
Yasemin ÖNER İstanbul İşletme (İng) İşletme
9.Asil
Lille 1 Economie-Gestion
Yasemin Nora ASAAD Yıldız Teknik Mütercim-Tercümanlık
(Fransızca)
Yiğit VERDİOĞLU İstanbul Kültür İşletme (%25 Burslu)
Zeynep GÜRSOY İstanbul Hukuk Hukuk
9.Asil
Paris 1
Panthéon-Sorbonne
Economie-Gestion
Zeynepgül ATSIZ Yıldız Teknik Mütercim-Tercümanlık
(Fransızca)

recherche


Duyurular

Moodle Sınav Takvimi TICE (Dijital Ortam Eğitimi Paylaşımları) Veli / Bilgi Veli-Öğretmen Görüşme Günleri E-OKUL web-mail